9 Şubat 2016 Salı

Maybelline New York Volume Express
Merhabalar.. 

Maybelline new York volume express maskarası benim favori maskaram. Bu maskarayı bilmeyen yoktur galiba. Çünkü bayadır piyasada.  Olduğunu tahmin ediyorum. 10 ml lik bir ürün. Normal fiyatı 15-20 tl arasında gratis veya diğer mağazalarda ama bim veya a101 de indirimde geldiqinde 9.95 tl ye alabilirsiniz. Ben indirimde dört adet almıştım şuan bir tanesini açtım. 6m yani süresi altı ay.  Diğerleri ambalajı açılmadığı için hava almadığından bozulmaz diye umuyorum :) 
Maybelline new York volume express maskarasının fırça yapısı Avonun spectra Lach markasına benziyor. Bende silikon bazlı fırçalar değilde bu tarz normal eski tip fırçaları daha çok seviyorum.  Benim kirpiklerime daha uyumlu çünkü. 
Benim kirpiklerim açık renktir yani simsiyah belirgin degil. Maskara ile belirginleșip takma kirpik etkisini qörebiliyorum ancak.  Maskarasız bir hayatı düşünemiyorum zaten :)  gözlerim lens bu arada onunla ilqilide yazı yazıcam mutlaka foto montaj sananlar için açıklama yapmak istedim.  Bu maskaraya has bir şekilde takma kirpik etkisi qörüyorum sizdede kesinlikle olur demiyorum.  Kesinlikle yanlış anlamayın çünkü her insanın kirpik yapısı farklıdır.  Benim kirpiklerim doğuştan kıvrık ve yukarı doğrudur.  Ben ucuz kalitesiz bir üründe   bile aynı hacimi yakalıyorum. Yani yapı meselesi birazda.
Konumuza dönecek olursak fırça yapısını sevdim demiştimm.  Çünkü tek tek ayırıyor :)  en çok bu yönünü seviyorum.  Topaklanma yaşamadım bu maskarada.
Ben hiç bir maskarayı zaten tek kat kullanmam.  Bunu da iki veya üç kat kullanıyorum. Ona resmen yapış yapış yapısı yok. Hafif doğal qörünümlü bir yapısı var ağırlık yapmıyor.
Umarım fotoğraftan bellidir.  Dolgunluk veriyor mu bence evettttt veriyor. Dediğim gibi yapı ile ilgili ben bu maskara ile ilgili birçok yazı okudum bazıları gereksiz ise yaramaz bir maskara olduqunu söylüyorlar dolqunluk yok diye.  Ama bende o etkiyi qöstermedi yarı yolda bırakmadı beni ☺ tek tek ayırıp güzel bir qörüntü verdi dolgunlukta benim için gayet güzeldi.Peki ürün  vaatleri nelerdir hemen bakalım. 

*Gelişmiş formülü sayesinde kirpiklerinizde üç kata kadar fazla hacim, harika kıvrımlar. Gözlerinizi aydınlatıp güzelliklerini ortaya çıkaracak bir ürün. 


Vaatleri gibi mi bence evet gayet başarılı bir ürün oldu benim için. İndirimlerden yakalayabilirsiniz.  

Sevgiyle kalın ☺Modalizalifess


7 Şubat 2016 Pazar

14 Şubat Sevgililer Gününde süpriz önerileri


Sevgililer gününün yaklaşması ile hediye ve süpriz telaşı başladı demektir. O zaman birkaç fikir sunayım bende :)  

*KAHVALTI : Sevgilinize veya eşinize Güne en iyi şekilde başlamak için mükemmel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz süpriz yapıp erkenden uyanıp uyanmadan yatağına getirebilirsiniz.

*MUM YOLU : Mumların romantikligi tartışılmaz.! Evinizin girişinden yatak odasına kadar küçük renkli mumlar ile bir mum yolu yapabilirsiniz. Mumların bitiminde sevdiğinizi veya eşinizi bekleyebilirsiniz. 

*FOTOĞRAF süprizi : Sevgilinizle veya eşinizle çekilmiş en güzel fotoğraflarları seçip kolaj yapabilirsiniz. Dilerseniz albüm yaparsınız veya duvara çerçeve yapabilirsiniz. Yada kalp şeklinde bütün fotoğrafları yapıștırabilirsiniz. 

*AȘKINIZI ÇİZİN : Eğer resim çizme yeteneğiniz kuvvetliyse aşkınızı kağıda dökmeye ne dersiniz.? İlişkinizi mutlu sonla bitiren bir çizgi roman sıradışı ve eğlenceli olabilir.

*MUM IŞIĞINDA YEMEK: Biraz klasik evet ama hala romantik olarak kabul ediliyor. İster resturantta ister evde sevdiği menülerden oluşan sofra hafif müzik ve şarap  eşliğinde gecenizi keyifli hale getirmek elinizde.

*AŞK KUTUSU : hazır güzel kapli veya başka çeşitte kutu alıp içine çikolata ile doldurup "sen bunlardan daha tatlısın" notu yazabilirsiniz. Kutuyu isterseniz kendiniz ayakkabı kutusu ile de süsleyip kendiniz yapabilirsiniz.

*BAȘBAȘA KALMANIN TADINI ÇIKARIN : Eğer evde geçirmeye karar verdiyseniz. Sevdiqi yemekleri yapabilirsiniz. Yemek sonrası dans edebilirsiniz. Sevdiği oyunları oynayabilirsiniz. Kendi elinizle hazırladığınız tatlı kurabiyelerle flim izleyebilirsiniz. Tüm gecenin tadını çıkarmak elinizde :)

*NOSTAJİ YASATIN : Onu eski günlere götürmek için çocukluk fotoğrafları ile büyütüp çerçeve yapabilirsiniz. 

*ANONS EDİN : Aşkınızı anons edin birlikte mağazaya gezmeye gidin ve farkettirmeden kaybolun ve mağazada ki müşteri hizmetlerine gidip aşkınızı anons ettirin.  Tabi mağaza görevlileri ile birlikte önceden anlaşmasınızda fayda var :) 

*BİLLBOARD DA AȘKINIZI İLAN EDİN : Eğer maddi durunumuz el veriyorsa evinin yakınlarında bir billboard kiralayıp aşkınızı ilan edebilirsiniz. 


Umarım yararlı olmuştur ☺☺ 
Sevgiyle kalın.. 


Modalizalifess